LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha7) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Download
tr: İndir

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Download PDF
tr: PDF'yi indir

en: Region
tr: Bölge

en: Change
tr: Değiştir

en: Base path
tr: Ana yol

en: Page titles
tr: Sayfa başlıkları

en: Select an address
tr: Bir adres seçiniz

en: Endpoint
tr: Uç nokta
