LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha8) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Download
da: Hent

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Add to iCalendar
da: Tilføj til iCalendar

en: Change
da: Skift

en: Base path
da: Basissti

en: Page titles
da: Sidetitler

en: Select an address
da: Vælg en adresse

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.
