LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha8) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Download
fr: Téléchargement

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Download PDF
fr: Télécharger le PDF

en: Region
fr: Région

en: Postcode
fr: Code postal

en: Add to iCalendar
fr: Ajouter à iCalendar

en: Change
fr: Modifier

en: Find
fr: Trouver

en: Base path
fr: Chemin de base

en: Page titles
fr: Titres de pages

en: Select an address
fr: Choisissez une adresse

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).
