LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha8) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Region
hi: क्षेत्र

en: PDF
hi: पीडीएफ

en: Change
hi: परिवर्तन
