LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Region
hr: Regija

en: Change
hr: Promijeni
