LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha8) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Download
id: Unduh

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Region
id: Wilayah

en: Change
id: ubah

en: Find
id: Cari

en: Base path
id: Jalur dasar
