LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha8) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Download
it: Scarica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Download PDF
it: Scarica PDF

en: Region
it: Regione

en: Change
it: Cambia

en: Base path
it: Percorso di base

en: Select an address
it: Seleziona un indirizzo.
