LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha8) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Download
kk: Жүктеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Region
kk: Аумақ

en: Find
kk: Найти
