LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha8) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Download PDF
lv: Lejupielādēt PDF

en: Region
lv: Reģions

en: Change
lv: Mainīt

en: Base path
lv: Bāzes ceļš

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
