LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha8) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Download
oc: Telecargament

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Change
oc: Modificar

en: Base path
oc: Camin de basa

en: Page titles
oc: Títols de paginas
