LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha8) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Download
ro: Descarcă

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Download PDF
ro: Descărcare PDF

en: Region
ro: Regiune

en: Change
ro: Modificare

en: Base path
ro: Cale de bază
