LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha8) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Download
sl: Prenesi

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Region
sl: Regija
