LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Download
vi: Tải về

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Region
vi: Vùng

en: Change
vi: Thay đổi

en: Find
vi: Tìm

en: Northern Ireland
vi: Bắc Ái Nhĩ Lan

en: Select an address
vi: Chọn một địa chỉ
