LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Download
az: Yüklə

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Change
az: Dəyişmək

en: Base path
az: Baza yolu
