LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Download
be: Сцягнуць

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Region
be: Рэгіён

en: Change
be: Змяніць
