LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Download
el: Λήψη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Region
el: Περιοχή

en: Add to iCalendar
el: Προσθήκη στο iCalendar

en: Change
el: Αλλαγή
