LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Download
jv: Undhuh

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul
