LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Change
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: Find
kn: ಹುಡುಕು

en: Northern Ireland
kn: ನಾರ್ತರ್ನ್ ಐರ್‍ಲ್ಯಾಂಡ್

en: Scotland
kn: ಸ್ಕಾಟ್‍ಲ್ಯಾಂಡ್
