LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Download
nl: Downloaden

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Region
nl: Gebied

en: Add to iCalendar
nl: Aan iCalendar toevoegen

en: Change
nl: Wijzigen

en: Base path
nl: Basispad

en: Page titles
nl: Paginatitels

en: Select an address
nl: Selecteer een adres

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.
