LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Download
sv: Ladda ned

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Postcode
sv: Postnummer

en: Add to iCalendar
sv: Lägg till iCalendar

en: Change
sv: Ändra

en: Base path
sv: Grundsökväg

en: Page titles
sv: Sidtitlar

en: Select an address
sv: Välj en adress

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.
