LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Region
ta: பகுதி

en: Change
ta: மாற்றம்
