LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Download
uk: Завантаження

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Download PDF
uk: Завантажити PDF

en: Region
uk: Область

en: Postcode
uk: Індекс

en: Change
uk: Змінити

en: Find
uk: Пошук

en: Base path
uk: Основний шлях

en: Northern Ireland
uk: Північна Ірландія

en: Scotland
uk: Шотландія

en: Page titles
uk: Заголовки сторінок

en: Select an address
uk: Вибір адреси

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Endpoint
uk: Кінцева точка
