LocalGov Workflows (1.3.11) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Approve
ast: Aprobar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Author
ast: Autor

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Never
ast: Nunca

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authored on
ast: Autoría en
