LocalGov Workflows (1.3.11) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Author
ca: Autor

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Schedule
ca: Planificar

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Never
ca: Mai

en: Contacts
ca: Contactes

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Entity
ca: Entitat

en: Add schedule
ca: Afegeix una planificació

en: Changed
ca: Canviat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Scheduling
ca: Programació

en: Drupal user
ca: Usuari de Drupal

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
ca: Restaura com a esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
ca: Restaura

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
