LocalGov Workflows (1.4.0) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Approve
bg: Одобри

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Author
bg: Автор

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Notes
bg: Бележки

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Never
bg: Никога

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Authored by
bg: Написано от

en: Notifications
bg: Известия

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език
