LocalGov Workflows (1.4.0) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Author
bs: Autor

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Apply
bs: Primjeni
