LocalGov Workflows (1.4.0) - en to et translation catalogue (68 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Author
et: Autor

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Schedule
et: Ajasta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Authored by
et: Autor

en: 3 months
et: 3 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: 2 years
et: 2 aastat

en: 3 years
et: 3 aastat

en: Desc
et: Kahanev

en: Notifications
et: Teated

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Review
et: Kontroll

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: Language code
et: Keele kood

en: Offset
et: Nihe

en: Scheduling
et: Ajastamine

en: Drupal user
et: Drupali kasutaja

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

en: Asc
et: Kasvav

en: Get the actual content from a content revision.
et: Hangi tegelik sisu redaktsioonist.

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.

en: Find and moderate content.
et: Otsi ja modereeri sisu.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
