LocalGov Workflows (1.4.0) - en to eu translation catalogue (49 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Author
eu: Egilea

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: View
eu: Bista

en: Notes
eu: Oharrak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Scheduling
eu: Programatutakoa

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
