LocalGov Workflows (1.4.0) - en to fa translation catalogue (53 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Approve
fa: موافقت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Author
fa: نویسنده

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Schedule
fa: برنامه زمانی

en: View
fa: مشاهده

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Updated
fa: به‌روز

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Never
fa: هیچوقت

en: Contacts
fa: مخاطبین

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: 1 year
fa: یک سال

en: Desc
fa: نزولی

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: author
fa: نویسنده

en: Entity
fa: عنصر

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Review
fa: بازبینی

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Apply
fa: تایید

en: Language code
fa: کد زبان

en: Offset
fa: جابجایی

en: Scheduling
fa: زمان‌بندی

en: Drupal user
fa: کاربر دروپال

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Get the actual content from a content revision.
fa: دریافت محتوای واقعی از یک نسخه محتوا.

en: The username of the content author.
fa: نام کاربری نویسنده محتوا.
