LocalGov Workflows (1.4.0) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Approve
hr: Odobri

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Author
hr: Autor

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Notes
hr: Bilješke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Never
hr: Nikada

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Authored by
hr: Autor

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Desc
hr: Silazno

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Review
hr: Provjeri

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Apply
hr: Primjeni

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Scheduling
hr: Raspored

en: Asc
hr: Uzlazno
