LocalGov Workflows (1.4.0) - en to is translation catalogue (38 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Approve
is: Samþykkja

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Email address
is: Netfang

en: Author
is: Höfundur

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: User
is: Notandi

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Never
is: Aldrei

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: author
is: höfundur

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Review
is: Yfirlestur

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Apply
is: Virkja

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Drupal user
is: Drupal notandi

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
