LocalGov Workflows (1.4.0) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Author
lt: Autorius

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Never
lt: Niekada

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Scheduling
lt: Grafikas

en: Drupal user
lt: Drupal naudotojas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota
