LocalGov Workflows (1.4.0) - en to lv translation catalogue (59 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Author
lv: Autors

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Schedule
lv: Grafiks

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Never
lv: Nekad

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Authored by
lv: Autors

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: 2 years
lv: 2 gadi

en: 3 years
lv: 3 gadi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Drupal user
lv: Drupal lietotājs

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
