LocalGov Workflows (1.4.0) - en to ms translation catalogue (36 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Approve
ms: Luluskan

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Author
ms: Pengarang

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Name
ms: Nama

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: User
ms: Pengguna

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Email
ms: E-mel

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: Apply
ms: Pohon

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
