LocalGov Workflows (1.4.0) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: author
my: စာရေးသူ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: - All -
my: - အားလုံး -
