LocalGov Workflows (1.4.0) - en to or translation catalogue (13 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
