LocalGov Workflows (1.4.0) - en to pl translation catalogue (66 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Author
pl: Autor

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: View
pl: Widok

en: Notes
pl: Notatki

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Never
pl: Nigdy

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Authored by
pl: Autor

en: 3 months
pl: 3 miesiące

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Desc
pl: Malejąco

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Review
pl: Podgląd

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Language code
pl: Kod języka

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Scheduling
pl: Harmonogram

en: Drupal user
pl: Użytkownik Drupala

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Moderation state
pl: Stan moderacji

en: Needs review
pl: Wymaga zatwierdzenia

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Get the actual content from a content revision.
pl: Pobierz właściwą zawartość na podstawie wersji zawartości.

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: The username of the content author.
pl: Nazwa użytkownika będącego autorem zawartości.

en: Find and moderate content.
pl: Znajdź i moderuj zawartość.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
pl: Zarchiwizowane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
pl: Zarchiwizuj

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
pl: Przywróć wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
pl: Przywróć

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
