LocalGov Workflows (1.4.1) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Title
af: Titel

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Email address
af: E-posadres

en: Author
af: Outeur

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Never
af: Nooit

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Review
af: Hersiening

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: - All -
af: - Alle -
