LocalGov Workflows (1.4.1) - en to bo translation catalogue (44 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Drupal user
bo: Drupal སྤྱོད་མཁན།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Get the actual content from a content revision.
bo: ནང་དོན་བསྒྱུར་བཅོས་ལས་དངོས་ཡོད་ནང་དོན་ལེན་པ།
