LocalGov Workflows (1.4.1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
