LocalGov Workflows (1.4.1) - en to fi translation catalogue (55 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Author
fi: Tekijä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: View
fi: Näytä

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: 3 months
fi: 3 kuukautta

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: 2 years
fi: 2 vuotta

en: 3 years
fi: 3 vuotta

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: author
fi: kirjoittaja

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Changed
fi: Muuttunut

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Review
fi: Tarkistus

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Apply
fi: Käytä

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Scheduling
fi: Ajastaminen

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Needs review
fi: Vaatii tarkistusta

en: Get the actual content from a content revision.
fi: Hae sisältö sisältöversiosta.

en: The username of the content author.
fi: Sisällön luojan käyttäjänimi.
