LocalGov Workflows (1.4.1) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Approve
is: Góðkenn

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Virði

en: Email address
is: Teldupostbústaður

en: Author
is: Høvundur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Active
is: Virkin

en: Never
is: Ongantíð

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Language code
is: Málkota
