LocalGov Workflows (1.4.1) - en to he translation catalogue (52 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Author
he: מחבר/ת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Schedule
he: תיזמון

en: View
he: צפיה

en: Notes
he: הערות

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Never
he: אף פעם

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Notifications
he: הודעות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: author
he: מחבר/ת

en: Entity
he: יישות

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Review
he: סקירה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Apply
he: החל

en: Language code
he: קוד השפה

en: Offset
he: היסט

en: Scheduling
he: תזמון

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: The username of the content author.
he: שם המשתמש של יוצר/ת התוכן.
