LocalGov Workflows (1.4.1) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Never
hy: Երբեք

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: author
hy: հեղինակ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
