LocalGov Workflows (1.4.1) - en to jv translation catalogue (31 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Author
jv: Penulis

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Never
jv: Ora tahu

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
