LocalGov Workflows (1.4.1) - en to ka translation catalogue (32 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Author
ka: ავტორი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Never
ka: არასდროს

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: author
ka: ავტორი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: - All -
ka: - ყველა -
