LocalGov Workflows (1.4.1) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Email address
kk: Email адресі

en: Author
kk: Автор

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Never
kk: Ешқашан

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Authored by
kk: Автор

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Language code
kk: Тілдің коды
