LocalGov Workflows (1.4.1) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Approve
mg: Ekena

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Author
mg: Mpamorona

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
