LocalGov Workflows (1.4.1) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Language code
mn: Хэлний код
