LocalGov Workflows (1.4.1) - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Author
ne: लेखक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: « First
ne: « पहिलो
